ראשי » מרכז המידע של יד לאחיות » אח פרטי

אח פרטי

ישנם מצבים בחיים בהם הקרובים לך ביותר נופלים למשכב. בכדי להעניק להם את הטיפול הטוב ביותר הן בבית החולים והן בביתם הפרטי, מומלץ להיעזר בשירותיו של אח פרטי מוסמך המסייע בכל הנדרש על מנת להעניק למטופל תחושת ביטחון ורוגע, ישפרו את איכות החיים ואף יזרזו את הליך ההחלמה.

אח פרטי

אח פרטי לשקט נפשי

לעיתים, אנו פוגשים בחיינו את הצורך שלנו או של היקרים שלנו באשפוז רפואי. בכדי לדעת כי היקרים לך מצויים בידיים טובות ומיומנות גם כשאינך על ידם, מומלץ לפנות לחברה מנוסה ואיכותית המעניקה שירותי אח פרטי אשר נבחר בקפידה ועבר הליך של סינון וקבלה ממושך.

השירותים יכולים להיות מוענקים בבית או בבית החולים בעת האשפוז כשהאח הפרטי מלווה את המטופל כל העת או מספר שעות במהלך היום.

להיות בידיים טובות בבית החולים

אשפוז של מישהו יקר לך או שלך עצמך, כרוך בהרבה מתח וחרדה. סדר היום משתבש כשהצורך לטפל ביקרים לך פוגש את סדר היום העמוס ואת הדאגה שלך.

לכן, שירותי אח פרטי מאפשרים לך להרגיש בטחון מלא ושקט נפשי בידיעה שהיקרים לך מטופלים בצורה הטובה והמקצועית ביותר גם כשאינך בסביבה. נוכחות של אח פרטי וצמוד לצד המטופל בבית החולים, מזרז את משך ההחלמה ותורם לתחושת בטחון הן של המטופל והן של משפחתו ומכריו.

יכול לעניין אותך גם:

להיות בידיים טובות בבית

שירותי אח פרטי בבית המטופל מאפשרים לו ליהנות משקט נפשי גם בסביבה הטבעית שלו. האח ילווה את המטופל באופן צמוד ויעניק לו שירות מלא ומקיף הכולל בראש ובראשונה טיפול רפואי וכן טיפול בבית הכולל סדר וניקיון, בישול, עריכת קניות וכן ליווי המטופל לבדיקות ואירועים משפחתיים.

שירותי האח הפרטי ניתנים בהתאם לצרכים של המטופל: האח יכול להגיע מספר פעמים בשבוע או בכל יום מימי השבוע לכמה שעות בכל פעם על מנת להעניק למטופל טיפול רפואי, מתן זריקות, סיוע בנטילת תרופות וכן סיוע ברחצה, אכילה וכל מה שהמטופל מתקשה בו.

התאמה מושלמת בין הטיפול למטופל

על מנת שהמטופל ירגיש בנוח לאורך כל משך הטיפול, חשיבות גדולה צריכה להינתן להתאמה שבין האח הפרטי או האחות הפרטית לבין המטופל.

יש לשים דגש לא רק על הצרכים הרפואיים של המטופל אלא גם על תחושת הנוחות האישית שלו בנוכחות האח או האחות המטפלים. על ההתאמה בין המטופל למטפל להיעשות ברגישות ובמחשבה לצד השיקול המקצועי המתאים את כישורי האח המטפל לצרכי המטופל.

להיות מטופל בידיים טובות

מאחורי חברת "יד לאחיות" עומדות שתי אחיות אשר הגשימו את חלומם לסייע למשפחות להעניק ליקיריהן טיפול רפואי באופן האישי והמסור ביותר המשלב חום ואכפתיות לצד מקצוענות בלתי מתפשרת. הניסיון העשיר של "יד לאחיות" בתחום הסיעוד, ניהול והשמת כוח אדם מאפשר לחברה להציע מגוון שירותי טיפול רחב הכולל צוות מקצועי ומנוסה שכל תפקידו הוא שיפור חיי המטופלים ומשפחותיהם.

בין השירותים המוענקים בחברה: שירותי מטפל סיעודי בהשגחה פרטית, שירותי אחות מוסמכת בבית או בבית החולים וכן שירותי אח פרטי לאחר ניתוח. אם יש לכם צורך בטיפול סיעודי מקצועי לצד שקט נפשי, זה הזמן ליצור קשר עם המקצוענים שלנו בדרך להחלמה מלאה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *