ראשי » מרכז המידע של יד לאחיות » שירותי הייעוץ וההכוונה המוצעים לכם ע"י "יד לאחיות"

שירותי הייעוץ וההכוונה המוצעים לכם ע"י "יד לאחיות"

מערך הייעוץ וההכוונה שלנו הוקם במיוחד עבורכם ועבור השקט הנפשי שלכם. "יד לאחיות" הוקמה על מנת להעניק לכם ולבני משפחתכם את שירותי הטיפול והסיעוד המתקדמים ביותר, ע"י צוות אחיות ומטפלות שנבחר בקפידה ועבר הליך קבלה וסינון ממושך. בהתבסס על ניסיון רב שנים בתחום הסיעוד, מקצועיות בלי מתפשרת ואהבה גדולה לאנשים, אנו מציעים לכם קשת של שירותים, שיהפכו את חייכם להרבה יותר קלים ומהנים, יסייעו לכם ולבני משפחתכם בתהליך ההבראה ויעניקו לכם מצרך יקר וחשוב מאין כמותו – שקט נפשי, הנובע מן הידיעה שאתם ויקיריכם מקבלים את הטיפול הטוב ביותר.

שירותי ייעוץ והכוונה המוצעים ע"י "יד לאחיות"

שירותי יד לאחיות בתחום הטיפול והסיעוד

1. ייעוץ לקשיש ומשפחתו, הדרכה וסיוע בבחירת בית אבות, דיור מוגן, שיקום וכדומה.

2. ייעוץ והכוונה בתהליך קבלת עובד זר – החל מהסדרת רישיון העסקת עובד זר ועד השמת העובד. ל"יד לאחיות" מיומנות רבה בתחום זה – אנו עובדים בשיתוף פעולה עם חברות מובילות בארץ, אשר דואגות להכשרת עובדים זרים בישראל לטיפול סיעודי פרטי, למען השגת התאמה מקסימאלית של ציפיות, מנטאליות ושפה.

3. ליווי והדרכה בקבלת גמלת סיעוד מביטוח לאומי לטובת עובדים זרים, מטפלים ואחיות.

4. ייעוץ והכוונה בהשמת מטפלות – לטיפול סיעודי בבית הלקוח לזכאי חוק הסיעוד ולמתן טיפול אישי הכולל רחצה, הלבשה, האכלה, ניקיון והשגחה על המטופל. זאת, בנוסף לקניות, בישול, מתן תמיכה וחברה, טיול, וליווי לסידורים וטיפולים רפואיים.

5. השגחת אחות פרטית על החולה לאחר ניתוח, בבית החולים ובבית, כולל לילות, סופי שבוע וחגים, ע"י מטפלות מוסמכות ואחיות.

6. השמת אחיות ומטפלות מקצועיות למתן טיפול לתמיכה במשפחות וילדים.

7. ביטוח סיעודי המעניק פיצוי חודשי, למקרה בו המבוטח נזקק לעזרתו של אדם בתפקודים יומיומיים.

צרו איתנו קשר

אנו מאמינים בהתאמה אישית של הטיפול ושל המטפל לכל אחד מן המטופלים. על מנת שנוכל למצוא עבורכם את המטפלת או האחות המתאימות ביותר, הן מבחינת צרכיכם והן מבחינת ההתאמה האישית, צרו איתנו קשר עוד היום, ונטפל בפנייתכם במהירות וביעילות.

[banner ]זמינים עבורכם 24 שעות ביממה – 077-7296023[/banner]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *