ראשי » מרכז המידע של יד לאחיות » מדוע קשה לנו להשאיר את הטיפול בקרובים לנו לגורמים מקצועיים?

מדוע קשה לנו להשאיר את הטיפול בקרובים לנו לגורמים מקצועיים?

אנו רוצים את הטוב ביותר עבור אלו שאנו אוהבים, ובאופן טבעי, אנו סבורים שאהבתנו אליהם והאכפתיות שלנו כלפיהם הופכות אותנו למתאימים ביותר לטיפול בהם.

אנו גם רוצים להיות אלו שיסייעו להם, על מנת להכיר להם תודה על אהבתם וקרבתם. אך האמת היא, שעם כל הרצון הטוב, המחויבות והמסירות שלנו כלפי אלו שקרובים לליבנו, כאשר מדובר בעניינים בריאותיים, הטוב ביותר שביכולתנו לעשות הוא לאפשר לגורמים מקצועיים ומיומנים, שהוכשרו לכך, לטפל בהם.

טיפול סיעודי בקרובים

עם הצוות הרפואי שאנו עובדים איתו, אתם יכולים להיות שקטים ובטוחים כי אתם מאפשרים לקרובים לכם לקבל את הטיפול הטוב ביותר. הצוות מורכב מאנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים, שנבחרו על ידינו בקפידה. כולם אדיבים ומעניקים יחס חם, אוהבים לעבוד במחיצת אנשים וחשים תחושת שליחות. מכתבי התודה הרבים המגיעים אלינו ממטופלים וממשפחותיהם מעידים על שביעות רצונם מן הטיפול המסור ומן היחס המכבד ומלא החיבה שהמטופלים זכו לו.

אנו מזדהים לחלוטין עם רצונכם להעניק ליקיריכם את הטוב ביותר ועל כן משקיעים מאמץ רב בהתאמה מיטבית בין כל מטופל לצוות הרפואי המטפל בו – אחות או מטפלת סיעודית. אנו מייחסים חשיבות הן לצרכיו הרפואיים של המטופל, ליכולותיו הפיזיים ולמידת עצמאותו, והן להתאמה מבחינת האישיות וסגנון החיים. אחרי הכל, האחות או המטפלת נכנסות לחייכם ולביתכם, ועל כן חשוב שישתלבו בו בטבעיות. על כן, למשל, אנו מתאימים אחים, אחיות, מטפלים ומטפלות שומרי מסורת למטופלים דתיים, ובמידה והמטופל דובר שפת אם שאינה עברית, נשתדל להתאים לו צוות מטפל הדובר את אותה השפה. הכל, על מנת שלו ולכם יהיה נעים ונוח.

אתם מוזמנים להיות מעורבים ככל שתרצו, ויותר מכך – נשמח אם תעשו זאת. לאורך שנים רבות, אנו מלווים לא רק את המטופלים אלא גם את משפחותיהם, ולא אחת נוצרו קשרים חמים וקרובים בינינו ובין המשפחות, שחלקם נשמרים עד היום. אנו מאמינים בפתיחות, בשיתוף הדדי של תחושות ומחשבות וחושבים שהטוב ביותר עבור יקיריכם הוא פעולה משותפת שלנו ושלכם. לכן, אתם יכולים להיות רגועים – הפקדת הטיפול בידיו של צוות מיומן ומקצועי אינה מוציאה אתכם מן התמונה, אלא רוקמת קשרים ביניכם ובינו, החשובים לתחושתו, להתחזקותו ולהבראתו.

מניסיוננו רב השנים בתחום שירותי הסיעוד והרווחה, נספר לכם כי טיפול צמוד מידי גורם המוסמך לכך, שניחן ביחסי אנוש מעולים ובאהבת אדם, מסייע רבות להחלמתו של המטופל ואף עשוי לזרז אותה. על כן, אנו מציעים לכם להתקשר אלינו עוד היום, לקו הזמין עבורכם 24 שעות ביממה, לשוחח אתנו ולקבל את כל המידע הדרוש, על מנת להתחיל להעניק לקרובים לכם את הטיפול שהם זקוקים לו, ושיחולל נפלאות עבורם.

[banner ]זמינים עבורכם 24 שעות ביממה – 077-7296023[/banner]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *