ראשי » אחות פרטית לאחר ניתוח – טיפול מקצועי עם חיוך » מדוע יש צורך באחות לאחר ניתוח?

מדוע יש צורך באחות לאחר ניתוח?

אם אתם או בן משפחה עתידים לעבור ניתוח, כדאי שתיעזרו באחות פרטית שתגיע לבית החולים או ישירות לביתכם, ותהיה זמינה עבורכם בכל אשר תצטרכו. מניסיוננו הרב ולאחר שליווינו מאות מטופלים, נוכל לספר לכם כי בכוחו של ליווי צמוד של אחות לאחר ניתוח לקצר את משך ההחלמה ולהפוך את תהליך ההבראה לקל ונעים יותר.

מדוע יש צורך באחות לאחר ניתוח?

אחות לאחר ניתוח היא אחות פרטית, הזמינה אך ורק עבורכם, ותסייע לכם בכל אשר תצטרכו, תוך מתן יחס אדיב ונעים. כל האחיות העובדות איתנו מקצועיות, מנוסות ובעלות יחסי אנוש מצוינים. האחות שתוצמד לכם תלווה אתכם לאורך תהליך ההחלמה, בבית החולים או בביתכם, תבצע מעקב אחר ההתקדמות וההירפאות ותעניק לכם טיפול רפואי כמו זריקות ומתן תרופות במקרה הצורך. לעיתים, שהותה של אחות פרטית צמודה בביתכם עשויה לחסוך לכם ביקורים תכופים לביקורת או קבלת זריקות בבית החולים.

מעבר לטיפול הרפואי, נוכחותה של אחות פרטית אחרי ניתוח מעניקה שקט נפשי הן למטופל והן למשפחה, שיכולה להיות רגועה ולדעת שיש מי שדואג לכל צרכיו וזמין עבורו. אנו עושים כל שביכולתנו על מנת להתאים לכל מטופל אחות שיחוש איתה בנוח, מעבר להתאמתה מבחינת התמחותה וסוג הניתוח שהתבצע.

משימתנו אינה תמה ברגע בו תם הטיפול והלקוח חוזר לאיתנו, להפך – אנו עומדים בקשר עם כל אחת מהמשפחות שליווינו, מתעניינים במצבם של המטופלים ודורשים בשלומם. ככה זה, כשהמטופלים ומשפחותיהם הופכים להיות חלק מהמשפחה הגדולה שלנו, משפחת "יד לאחיות".

 

צרו עמנו קשר עוד היום, ונשמח לספר לכם הכל אודות שירות אחות לאחר ניתוח

[banner ]זמינים עבורכם 24 שעות ביממה – 077-7296023[/banner]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *