ראשי » מרכז המידע של יד לאחיות » חשוב לדעת – הדרכים למימון עזרה סיעודית

חשוב לדעת – הדרכים למימון עזרה סיעודית

מניסיוננו רב השנים בתחום הסיעוד, אנו מכירים מקרוב את הקושי במימון אחות פרטית או מטפלת סיעודית. לעיתים, זו הוצאה בלתי מתוכננת, שיש להתמודד איתה כאן ועכשיו, ופעמים אחרות, מדובר בהוצאה שנצפתה מראש, אך עדיין מתעורר קושי לגייס את ההוצאות בהן היא כרוכה.

אנו שמחים לומר לכם כי אתם יכולים להסיר דאגה מלבכם – בבואכם לבקש אחות פרטית או מטפלת סיעודית לכם או ליקיריכם, אנו מסייעים לכם גם בטיפול בכל הדרוש לשם הסדרת המימון.

ביטוח סיעודי

ביטוח סיעודי, המוסדר דרך חברת ביטוח פרטית או באמצעות אחת מקופות החולים, מקנה לכם החזרים, המסתכמים בגובה של עד 80% מן ההוצאות עבור כל הכרוך בטיפול ובהחלמה, ובכלל זה גם הסתייעות בשירותיה של אחות או של מטפלת.

על מנת לקבל את ההחזרים, על המטופל להיות מבוטח טרם הזדקקותו לעזרה הסיעודית, ועל כן חשוב לכל אדם, גם בגיל צעיר, אך בעיקר בגיל מבוגר, להיות מבוטח. כדאי להשוות בין תנאי הביטוח של הגופים השונים, לשם החלטה מושכלת ונכונה עבורכם.

מימון עזרה סיעודית

גמלת סיעוד הניתנת ע"י הביטוח הלאומי

קשישים יכולים לקבל גמלת סיעוד, במידה והם עומדים בתנאים הבאים:

  • תושבי ישראל, בני למעלה מ- 60 (גברים) או 65 (נשים).
  • אינם מתגוררים במוסד סיעודי או בבית אבות, ואינם מאושפזים בבית חולים.
  • נזקקים במידה רבה לעזרתו של אדם אחר בביצוע פעולות יומיומיות, דוגמת לבישת בגדים, רחצה, או אכילה, או זקוקים להשגחה ביתם, למען בטיחותם ובטיחות סובביהם.

מידת הזכאות והיקף הגמלה מותנים ברמת ההכנסה ובהיעדר גמלה נוספת מטעם המדינה.

התייעצו עמנו בכל שאלה

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולהתייעץ עמנו בנוגע להסדרת ההחזרים. אנו זמינים עבורכם 24 שעות ביממה, ונשמח להשיב לכם על כל שאלה וללוות אתכם צעד צעד בתהליך, על מנת להקל עליכם, לשפר את איכות חייכם ולהפוך את העיסוק בניירת ובטפסים לפשוט וקל יותר.

[banner ]זמינים עבורכם 24 שעות ביממה – 077-7296023[/banner]

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *