ראשי » מרכז המידע של יד לאחיות » מה כולל שירות השגחה פרטית בבית החולים?

מה כולל שירות השגחה פרטית בבית החולים?

בעידן שבו מצבם של בתי החולים לא מאפשר לצוות הרפואי להתייחס באופן פרטני בכל רגע לכל מטופל, רבים בודקים האם יש פתרונות חלופיים בהתאמה אישית. שירות השגחה פרטית בבית החולים הוא פתרון מצוין עבור מי שרוצים התייחסות ויחס אחר לקרוביהם לאחר ניתוח או במהלך אשפוז מכל סיבה אחרת.

מה כולל שירות השגחה פרטית בבית חולים ומה כדאי לבדוק לפני שמזמינים אותו?

שירות השגחה אישית בבית חולים

טיפול לאחר ניתוח

שירות השגחה פרטית בבית החולים כולל בדרך כלל ליווי אחרי טיפול מהותי, שדורש כמה ימי אשפוז בבית החולים. בדרך כלל מדובר בהחלמה מניתוח והטיפול מותאם לפי צרכי המטופל.

השירות יכול לכלול האכלה, רחצה, שמירה על המטופל מבחינת יציבות ההתאוששות לאחר הניתוח, יציאה לטיול ועזרה בניידות וסיוע בביצוע פעולות יומיומיות שקשה לעשות לאחר ניתוח.

ביצוע הפעולות הביתיות המוכרות

לצד הליווי בהתאמה אישית, יש פעולות ביתיות שאותו אדם לא יכול לבצע בעצמו – מלהביא עוד שמיכה, לסדר את הכרית, ללכת בכוחות עצמו לשירותים ושאר פעולות ביתיות מוכרות שבבית החולים לאחר טיפול הופכות להרבה יותר קשות.

בעזרת שירות השגחה פרטית בבית חולים אפשר לחסוך את אי הנעימות הכרוכה בניסיון של אותו אדם לבצע את הפעולות האלו לבד ולהקל עליו עם העזרה הזו.

קשר עם הצוות הרפואי

במהלך היום הצוות הרפואי מסתובב במחלקה, עורך ביקורות ובדיקות לפי הצורך, אך הוא לא יכול להיות כל היום לצד המטופל. שירות השגחה פרטית בבית החולים עוזר בעצם לשמור על קשר רציף עם הצוות הרפואי בכל פעם שיש צורך. לעדכן שיש צורך בטיפול מסוים, להתריע על מצב חירום או לבקש דברים מסוימים.

עזרה בטיפול רציף והקלה על בני המשפחה

בדרך כלל כשקרוב משפחה מאושפז בבית חולים בני המשפחה חולקים את הנטל ביניהם. לרוב מדובר בנטל קשה הן פיזית והן נפשית. בעזרת שירות השגחה פרטית בבית החולים אפשר להקל קצת על בני המשפחה האחרים ולוודא שגם כשהם אינם נמצאים או לוקחים הפסקה מהטיפול, יש מישהו שדואג לאותו קרוב משפחה.

עזרה בלילות

במקרים רבים אי אפשר להישאר עם בן המשפחה בלילה. ייתכן ולקרובי המשפחה שמסייעים לו יש ילדים קטנים שצריכים את ההורים בבית, או שמדובר באנשים מבוגרים בעצמם. לא משנה מהי הסיבה לכך, השגחה פרטית של אחות לילה בבית חולים יכולה להתבצע גם בשעות הפחות נוחות וכך לאפשר לבני המשפחה ללכת הביתה ולנוח תוך שהם יודעים שקרוב המשפחה שלהם נמצא בידיים טובות ושמישהו משגיח עליו.

שירות השגחה פרטית בבית החולים הוא פתרון יעיל במיוחד למשפחות שאינן רוצות להשאיר את בן המשפחה לבדו אך עדיין רוצות את מרחב הנשימה במהלך אשפוז ארוך. כשמדובר במטפל מקצועי, אפשר להיות בטוחים שבן המשפחה נמצא בידיים טובות בכל שעה ביום.

[banner ]זמינים עבורכם 24 שעות ביממה – 077-7296023[/banner]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *