ראשי » מרכז המידע של יד לאחיות » שירות אחיות פרטי – מי משתמש בו?

שירות אחיות פרטי – מי משתמש בו?

  • by

האם אי פעם שמעתם על האפשרות לקבל שירות אחיות פרטי? כן כן, הדבר הזה קיים. אפשר להשתמש בשירות הזה בבית החולים או בבית, במוסד גריאטרי או אפילו דיור מוגן. במאמר זה נרחיב על הנושא ותוכלו לגלות איך להזמין את שירות הסיעוד הטוב ביותר ליקריכם. לקבל שירות זה תוכלו לפנות בשעות הפעילות לאחד מנציגי חברת הסיעוד יד לאחיות.

שירות אחיות פרטי בבית החולים

האחריות רצו במהירות מחולה לחולה ומנסות להספיק לטפל בכולם. הרופאים? הם עמוסים מאוד והמתמחים בדיוק בשביתה. כך, אינכם יכולים להבטיח את בריאותו של האדם הקרוב החשוב לכם כל-כך. לא תוכלו לדעת אם הוא מקבל את הטיפול המיטבי בבית־החולים. אם הוא צריך אפילו כוס מים או אדם לדבר איתו, לא בטוח שיהיה מישהו פנוי עבורו. כאן, נכנסת לתמונה אחות מטעמכם.

אם הזמנתם שירות אחיות פרטי, תהיה עבורו מישהי הזמינה להעניק לו שירות 24 שעות ביממה. כמובן שאנו משתמשים כרגע בביטוי בנקבה. זאת משום שבדרך כלל מדובר באחיות, אך כמובן הדבר נתון לשיקול דעתכם, ועשוי להיות אח פרטי לבקשתכם.

אותו אדם שיגיע יוכל בשעות בהם הוא נמצא ליד המטופל לעזור בכל דבר. החל מרחצה, האכלה וכלה בשיחה ערה. הוא יכול לקרוא לרופא במצב חירום ויחד יוענק למטופל הטיפול האישי הטוב ביותר.

שירות של אחות בבית

לא תמיד זקוקים לעוד אח בבית החולים, ולעתים מצבו של המטופל טוב והוא אינו זקוק למישהו שיטפל בו מחו לבית. במקרה זה, אתם יכולים להעזר בשירות אחיות פרטי גם בביתכם.

במסגרת השירות הזה יהיה מישהו שיסייע למטופל להגיע לשירותים, יוכל לסייע בהכנת האוכל או חימומו במיקרוגל ובהאכלה. אם מדובר באדם שאינו שולט בצרכיו ניתן כמובן גם להזמין שירות סיעודי מלא. כזה, שכולל גם החלפה של מוצרי הספיגה.

השירות הזה לא מתאים רק למבוגרים. הוא מתאים גם לבעלי לקויות פיזיות שונות המוהעות מאדם לבצע את כל הפעולות לבדו. למשל, מישהו שנמצא לאחר ניתוח או משתקם מתאונה.

שירות בדיור מוגן

פעמים אחרות, נדרש שירות לאדם בתוך הדיור המוגן. במרבית היום הוא עצמאי לחלוטין במרבית הפעולות. אפילו מגיע לפעילויות ומבצע התעמלות בוקר. אבל הוא מוגבל בביצוע פעולה או שתיים כמו שאינו יכול להגיע למקלחת למשל. הביטוח הלאומי מעניק כיום שעות סיעוד, אך הן מעטות ואינן מספיקות. לכן, כדאי להעניק לאותו אדם את השירות הטוב ביותר באמצעות אחות פרטית המסייעת לו בפעולה זו חלק מהיום.

לסיכום, אם אתם מטופלים כיום בהורים מבוגרים או שזקוקים לסיוע עבור עצמכם אל תהססו. כדאילהתקשר אלינו ולקבל הצעה לטיפול פרטי שישנה מקצה לקצה את איכות החיים. הן שלכם, והן של המטופל.