ראשי » מרכז המידע של יד לאחיות » 10 נקודות לבחירת חברת הסיעוד שתלווה אתכם

10 נקודות לבחירת חברת הסיעוד שתלווה אתכם

כשמגיע הזמן לפנות לעזרה ולמצוא חברת סיעוד שתלווה אתכם בדרך לקבלת עזרה עבור קרוב המשפחה או עבור עצמכם, כדאי שתהיו מוכנים. לא רק בכל הקשור לתהליך מול ביטוח לאומי וחברות הביטוח הפרטיות, אלא גם בכל הקשור לבחירה נבונה ומושכלת בחברה הנכונה, זו שתספק לכם עובדים שיקלו ויעזרו.

חברת סיעוד

10 קווים מנחים לבחירת חברת סיעוד

אמינות היא המפתח למערכת יחסים טובה

אמינות היא ערך חשוב כשבוחרים חברת סיעוד שאמורה לתת לכם מענה בצורת עובדים מיומנים. האמינות באה לידי ביטוי בשקיפות, ביכולת להסביר ולהבהיר את השלבים שבדרך ובתחושה שתמיד יש מענה נעים וכן. כדאי לקבל המלצות ולשמוע חוות דעת של לקוחות אחרים, כדי להתרשם מסעיף האמינות.

סיוע בתהליך קבלת הקצבה

תהליך קבלת הקצבה מביטוח לאומי הוא תהליך מפרך שיכול לקחת זמן רב. חברת סיעוד מנוסה ומקצועית תוכל לסייע בהכוונה, בייעוץ וגם ברמת הפרקטיקה בכל הקשור להתמודדות עם ביטוח לאומי.

זמינות לשאלות

הרבה שאלות עולות במהלך תהליך קבלת עובד סיעודי. מומלץ לעבוד עם חברת סיעוד שיכולה לתת מענה, להסביר ולכוון בכל עניין הקשור לתהליך.

יעילות בעבודה

חשוב שחברת הסיעוד תוכל לתפעל את מבצע ההעסקה של העובד הסיעודי במהירות וביעילות ככל האפשר, כדי לחסוך זמן המתנה שיכול להוביל גם להרעת המצב של החולה הסיעודי או הקשיש.

ידע רב בתהליך קבלת הקצבה

ההתמודדות עם תהליך קבלת הקצבה מביטוח לאומי מעלה הרבה שאלות. מומלץ לעבוד עם חברה שיכולה ללוות אתכם שלב אחר שלב בתהליך.

בחירת עובדים בקפידה

אחד הדברים הקריטיים הוא היכולת לבחור עובדי סיעוד שיתנו שירות נעים, קשוב למטופל ויעיל. חשוב לבחור חברת סיעוד שבוחרת בקפידה את עובדיה.

פניות לפתרון בעיות

ההסתגלות לעובד סיעודי חדש בבית היא לא פשוטה. מומלץ לעבוד מול חברה שנותנת מענה לפתרון בעיות מיידיות, שמפתחת תקשורת טובה עם המשפחה ועם העובד גם יחד ויכולה לסייע בכל אתגר שעולה בדרך.

מקצוענות

מדיוק במילוי טפסים וניירת ועד לפיקוח על העובד, מקצוענות נמדדת בכל אחד משלבי התהליך. חשוב לעבוד עם חברה מקצועית, מוכרת בשוק ובעלת ניסיון.

כתובת למידע

לכל אורך הדרך, חברת הסיעוד שבחרתם לעבוד איתה צריכה לספק לכם מידע קונקרטי אמין ולהיות כתובת לתשובות בכל הקשור לעבודת הסיעוד ולעובד. חשוב שתרגישו שאתם תמיד יכולים לפנות ולקבל מידע.

יחס חם ונעים

ההחלטה לפנות לכל חברת סיעוד היא בדרך כלל לא פשוטה. זוהי הכרה במצב קיים שהוא לא קל ודורש הסתגלות, בין אם מדובר בחולה סיעודי או בקשיש בן המשפחה שזקוק לעזרה. חברת סיעוד צריכה לתת שירות טוב, חם ונעים, להכיר את הנסיבות המשפחתיות ולהיות שם לתמוך ולעזור ככל הניתן – במסגרת השירותים שהיא נותנת ובמסגרת השירות.

[banner ]זמינים עבורכם 24 שעות ביממה – 077-7296023[/banner]

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *