ראשי » מרכז המידע של יד לאחיות » אילו ניתוחים דורשים טיפול סיעודי פרטי בתקופת ההחלמה?

אילו ניתוחים דורשים טיפול סיעודי פרטי בתקופת ההחלמה?

אחד היתרונות הבלתי מעורערים של שירותי סיעוד פרטיים הוא הסיוע הניתן לאחר ניתוח. בעידן שבו אף אחד מאיתנו לא רוצה להיות "הזקנה במסדרון" ולא רוצה שהיקרים לו יהיו אלו. אנחנו רוצים טיפול טוב, אישי ונעים גם בבית החולים.

אחות פרטית לאחר ניתוח היא פתרון מצוין עבורכם ועבור בני המשפחה שלכם. היא מספקת את הטיפול הרצוי במהלך האשפוז בבית החולים ומאפשרת להנות מיחס אישי ובעיקר מראש שקט.

טיפול אחות פרטית בתקופת החלמה לאחר ניתוח

לאחר אילו ניתוחים כדאי לשקול לשכור אחות פרטית? 

ניתוחי לב וריאות:

אלו ניתוחים שדורשים התאוששות קשה. בהתחלה מדובר בקושי לקום, להסתובב, לאכול ולשתות ולאחר מכן מדובר בהתמודדות עם אורח חיים אחר, בדרך כלל שינוי קיצוני באורח החיים. מסיבות אלו אחות פרטית לאחר ניתוח מספקת פתרון מצוין.

היא מסייעת בחזרה לתנועה ולתזוזה, עוזרת לאכול, להתלבש ולהסתובב לפי קצב ההתאוששות ומפקחת שהתהליך מתבצע כמו שצריך.

ניתוחים אורתופדיים:

ניתוחים ברגליים, בידיים ובגב יכולים ליצור מגבלות חדשות שצריך להתמודד איתן בטווח הקצר ובטווח הארוך. העסקת אחות פרטית לאחר ניתוח מסוג זה, שבדרך כלל משפיע על התנועתיות ועל היכולת לבצע פעולות פשוטות, היא כלי חשוב בידי כל מטופל.

אחות יכולה לפקח על סדר היום, לדאוג לעזור בתזוזה ותנועה וגם להלביש, להאכיל, לעזור ברחצה וכדומה – פעולות שבדרך כלל קשה לבצע לאחר ניתוח שכזה.

בדרך כלל לאחר ניתוחים אורתופדיים יש צורך בעזרה בתנועה ואותו מטופל עובר תהליך שיקומי, מול פיזיותרפיסט. לכן, מומלץ להיעזר לא רק באחות פרטית אחרי ניתוח אלא גם בהמשך הדרך, עד להחלמה מלאה.

ניתוחי ראש:

אלו כמובן ניתוחים מורכבים יותר שמצריכים עזרה בעיקר בגלל התאוששות קוגניטיבית. במקרים רבים יש צורך בעזרה כי אותו אדם נמצא בשיקום משמעותי, שכולל גם קושי לבצע פעולות פשוטות, לתקשר ולנהל את תהליך ההתאוששות כמו שהוכתב על ידי הרופאים.

אחות פרטית לאחר ניתוח ראש היא כוח עזר חשוב, כיוון שהיא משמשת לא רק כמי שתעזור בביצוע הפעולות הפשוטות, שאליהן אותו אדם לא תמיד יכול להיות קשוב ומודע, אלא גם תהיה שם להיות מצפן ולשקף את ההתקדמות של אותו אדם במהלך ההתאוששות.

לצד הניתוחים שציינו כאן, השירות ניתן לאחר כל טיפול פרטני הדורש התמודדות ארוכת טווח או התאוששות של כמה ימים בבית החולים.

איך מתחילים תהליך של העסקת אחות פרטית לאחר ניתוח?

כדי להנות משירות זה יש לפנות לחברת סיעוד מקצועית. במקביל, יש לפנות לביטוח הלאומי או לחברת הביטוח הפרטית. במידה ויש ביטוח סיעודי שכולל גם עזרה לאחר ניתוח, תוכלו לקבל החזרים כספיים על עלות השכרת האחות.

באמצעות חברת שירותי סיעוד מקצועית כמו יד לאחיות תוכלו לבחור בשירות של אחות פרטית לאחר ניתוח ולהמשיך לקבלת עובדת סיעודית במידת הצורך גם לאחר ההתאוששות מהניתוח. 

[banner ]זמינים עבורכם 24 שעות ביממה – 077-7296023[/banner]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *