ראשי » יד לאחיות – נעים מאוד להכיר

יד לאחיות – נעים מאוד להכיר

ברוכים הבאים לחברת הסיעוד שתעניק לכם ולבני משפחתכם את הטיפול המקצועי והאדיב ביותר, לצד שקט נפשי, הנובע מן הידיעה שאתם נמצאים בידיים הטובות ביותר.

רוצים לדעת עוד על החזרים מקופת החולים? זקוקים לאחות או מטפלת פרטית? קבלו מאיתנו יעוץ מקצועי?

מחכות לשמוע מכם ולעזור בכל שאלה!

מי אנחנו?

"יד לאחיות", חברת סיעוד מובילה בתחומה, הוקמה ע"י שתי אחיות, רותי וסימה, לאחר התמודדות אישית, שבעקבותיה החליטו להגשים חלום שהוא בבחינת שליחות, ולסייע למשפחות להעניק ליקיריהן את הטיפול הרפואי והאישי המסור ביותר, שיוענק עם המון אכפתיות, חום ורגישות.

מצוידות בחזון, באהבה עצומה לאנשים ובניסיון עשיר בתחום הסיעוד וכן בתחום ניהול והשמת כח אדם, שתיהן בנו יחד מערך שירותים הנשען על צוות מקצועי ומנוסה, שנבחר בקפידה, בעל יחסי אנוש מעולים ואהבת אדם אמיתית, שישפר באופן משמעותי את חיי המטופלים וכן את חיי משפחותיהם. שלושה מהמרכזיים שבשירותינו, הם שירות מטפלת סיעודית בהשגחה פרטית , שירות אחות מוסמכת לבית ולבית החולים ושירות אחות לאחר ניתוח.

לנגד עיניהן של שתי האחיות עמדה ועודנה עומדת מטרה כפולה – להעניק למטופלים את הטיפול הסיעודי המקצועי והמתאים להם ביותר, ע"י צוות איכותי, אדיב ואכפתי, ולהעניק למשפחות המטופלים שקט נפשי, הנובע מן הידיעה שיקיריהם נמצאים בידיים הטובות ביותר.

"יד לאחיות" – משפחה אחת גדולה, שדואגת לכל אחד מבניה בהרבה אכפתיות ותשומת לב

משפחות רבות עומדות איתנו בקשר במשך שנים, ומערכת היחסים שנרקמה בינינו ובינן היא כזו של חברות ושותפות לדרך. התחושה ב"יד לאחיות" היא שהמטפל או המטפלת הם חלק מן המשפחה, ולשמחתנו הרבה, מטופלים רבים מספרים לנו כי היחס שזכו לו הוא יחס משפחתי, אוהב ומכבד. הם חשו כי המטפל קשוב לצרכיהם ולרצונותיהם, משתלב בביתם באופן הטבעי ביותר, נמצא שם עבורם בכל עניין ומלווה אותם צעד צעד בדרך להחלמה, לבריאות ולעצמאות. מניסיוננו, אנו יודעים שאת השיקום וההבראה שמטופלינו זכו להם, יש לזקוף לא רק לזכות מקצועיותם של המטפלים, אלא גם לזכות אדיבותם, מסירותם ויחסי האנוש שלהם.

שירותי הסיעוד הניתנים ב"יד לאחיות" כוללים השגחה וטיפול של אחות פרטית לאחר ניתוח, ליווי אישי של אחיות ומטפלות בעת טיפול בבית חולים, ביטוח סיעודי ושירותי סיעוד ורווחה ושירותים נוספים, המאופיינים כולם ברמת שירות גבוהה במיוחד.

על שלושה עקרונות נשענת "יד לאחיות", ואותם מיישמים כל אחד ואחת מן הצוות הסיעודי והטיפולי שלנו:

  • הענקת היחס הטוב, האדיב והחם ביותר הן למטופל והן לבני משפחתו.
  • הצבת טובתו של המטופל מעל לכל והתנהלות באופן המקצועי ביותר.
  • למידה מתמדת כל העת והשתלמות מקצועית, להבטחת הטיפול המתקדם ביותר.

צרו איתנו קשר

אנו זמינים עבורכם 24 שעות ביממה ועומדים לרשותכם בכל עת. בהסתמך על צרכיכם ועל ניסיוננו, נתאים לכם במהירות וללא עיכוב את הצוות המקצועי במתכונת המתאימה לכם ביותר, נערוך את ההיכרות הראשונית, נפקח על התהליך ונלווה אתכם לאורך כל הדרך. איתנו, אתם יכולים להיות רגועים ולדעת שיקיריכם מקבלים את הטיפול המקצועי ביותר ואת היחס הנעים והאדיב ביותר.

 

נשמח אם תצטרפו אלינו למשפחת "יד לאחיות".

חשוב לנו שתדעו - צוות "יד לאחיות" מורכב משני המינים, נשים וגברים כאחד. ההתייחסות באתר למטפלות ולאחיות, בלשון נקבה, הינה מטעמי נוחות בלבד, והכוונה תמיד לשני המינים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *