ראשי » אחות סיעודית צמודה להשגחה פרטית

אחות סיעודית צמודה להשגחה פרטית

עזרה סיעודית של אחות רפואית מקצועית

אנחנו פה בשבילכם לכל שאלה!

סיוע צמוד מצוות מקצועי ומיומן שעושה את עבודתו במסירות ובאהבה, והופך במהרה לחלק מן המשפחה.

אין דבר נעים ונוסך תחושת בטחון, יותר מאחות סיעודית צמודה, שמגיעה לבית המטופל ודואג לכל צרכיו, החל מסיוע בנטילת תרופות, דרך עזרה באכילה וברחצה ועד לניקיון וסידור הבית, בישול ועריכת קניות. במקרים רבים, אדם הזקוק ללקיחת תרופות במועדים קבועים, לביצוע בדיקות כחלק מן השגרה היומיומית, לקבלת זריקות או להשגחה מצד גורם רפואי, בוחר שלא לעשות זאת במסגרת ביקורים תכופים בבית החולים או על ידי מעבר לבית אבות כזה או אחר, אלא בביתו.

אחות סיעודית צמודה

כל עוד אתם או בני משפחתכם מתפקדים באופן עצמאי למדי ומצבכם הבריאותי והנפשי מאפשר מגורים בבית ולא במסגרת טיפולית, אתם יכולים להמשיך את שגרת חייכם המוכרת והנוחה בביתכם, ולהיעזר בשירותיה של אחות סיעודית צמודה, אחות מקצועית שתגיע ישירות אליכם. היתרונות רבים: הימנעות משינוי משמעותי באורח החיים, תחושת ביטחון הנובעת מהשהייה במקום מוכר, נוכחותו של אדם זמין וקשוב עמו ניתן לשוחח.

אנו ב"יד לאחיות" מציעים לכם ולבני משפחתכם 2 סוגי שירותים בתחום אחיות ומטפלות סיעודיות המגיעות היישר לביתכם:

  • אחות סיעודית בהשגחה פרטית במשרה חלקית

מטפלת סיעודית, אחות מוסמכת או אחות מעשית, בהתאם לצרכי המטופל, תגיע לביתכם מספר פעמים בשבוע (או בכל ימי השבוע) למשך מספר שעות ותעניק למטופל טיפול רפואי, כגון ביצוע בדיקות וסיוע בנטילת תרופות, לצד טיפול אישי – עזרה ברחצה, אכילה ועוד פעולות שייתכן והוא מתקשה לבצע בעצמו.

  • אחות רפואית בהשגחה פרטית במשרה מלאה

אחות רפואית מוסמכת, אחות מעשית או מטפלת המעניקה עזרה סיעודית תשהה בביתכם במשך 24 שעות ביממה, תלווה את המטופל באופן צמוד ותעניק לו שירות מלא ומקיף, הכולל טיפול רפואי, טיפול אישי וכן טיפול ביתי – ניקיון וסידור הבית, בישול, קניות וכל מה שהמטופל זקוק לו על מנת לחיות בביתו בנוחות ובנועם.

התאמה אישית בין המטופל למטפלת

אנו מבצעים את ההתאמה בין המטופל למטפלת ברגישות ובמחשבה רבה, ולצד השיקול המקצועי,

המתמקד בבחירת מטפלת שכישוריה המקצועיים מתאימים לצרכי המטופל, אנו לוקחים בחשבון גם את המרכיב האנושי ואת מידת החיבור שלדעתנו יכול להיווצר בין המטפלת למטופל. אנו עושים כל שביכולתנו על מנת לערוך התאמה נכונה, ואנו מבצעים בקרה ומוודאים שאכן המטפלת השתלבה בהצלחה בבית המטופל ושנעים לו להיעזר בה ובשירותיה. מבחינתנו, עבודתנו לעולם אינה תמה – אנו תמיד מעורבים בחיי המשפחה, שואלים אותם לגבי שביעות רצונם,

בודקים האם יש דבר מה נוסף שהם זקוקים לו והופכים לחלק מן המשפחה.

זה המקום לציין שאנו מותאמים גם למגזר הדתי, ומתאימים אחים ואחיות דתיים למטופלים הרוצים בכך.

מימון השירות וקבלת החזר מן הביטוחים השונים

לרוב, ביטוח סעודי מכסה את כל הוצאות הטיפול, ועל כן כדאי מאוד שתהיו מבוטחים בביטוח סיעודי, שניתן לרכוש באופן עצמאי כיחיד או כחלק מקבוצה מאורגנת ולהפעילו באמצעות קופת החולים. במידה ואתם זקוקים לשירותיה של אחות סיעודית רפואית בעקבות ניתוח, תוכלו לקבל החזר כספי משמעותי דרך הביטוחים המשלימים בקופת החולים. כדאי מאוד לבדוק את זכאותכם למימון או להחזר כספי, על מנת שלא תשלמו יותר ממה שאתם נדרשים.

צרו איתנו קשר

אנו ב"יד לאחיות" נשמח לעמוד לרשותכם ולהתאים לכם

  • מטפלת מקצועית
  • מנוסה
  • קשובה
  • ואדיבה

שתלווה אתכם ותסייע לכם בכל אשר תצטרכו, על מנת ששגרת חייכם תוכל להימשך כרגיל, בנוחות ביתכם.

לצד שירות עזרה סיעודית רפואית צמודה בהשגחה פרטית, אנו מציעים גם שירותי אחות פרטית בבית או בבית חולים ואחות פרטית לאחר ניתוח. האחיות מלוות את המטופלים, מטפלות בהם במסירות ומסייעות להם בתהליך ההבראה, במקצועיות ובחיוך.

למה להמתין, כשאפשר להתחיל להתאים לכם את הטיפול הסיעודי הטוב ביותר? צרו עמנו קשר כבר עכשיו, והתחילו ליהנות מראש שקט, הנובע מהעובדה שאתם ויקיריכם נמצאים בידיים הטובות והמקצועיות ביותר. ממתינים לכם.

[banner ]זמינים עבורכם 24 שעות ביממה – 077-7296023[/banner]