אחיות לילה – שירות סיעודי ייחודי מבית "יד לאחיות"

אנו ב"יד לאחיות" מציעים לכם ולבני משפחתכם שירות סיעודי ייחודי, שיעניק לכם ראש שקט – שירות אחות ללילה. בהרבה דאגה ומסירות, אחות לילה תשהה לצד המטופל בשעות הלילה ותדאג לו בעת הצורך – תסייע לו בנטילת תרופות, תבצע בדיקות כמו מדידת לחץ דם, תעניק עזרה ראשונה במקרה הצורך ותלווה אותו לבית החולים או תזמין אמבולנס במידה ויחוש ברע. כמו כן, היא זמינה עבורו לכל אשר יזדקק. נוכחותה של אחת מאחיות הלילה המיומנות והמנוסות שלנו תאפשר לו ולכם להיות רגועים ושקטים – אתם בידיים הטובות ביותר שניתן לבקש.

אחות פרטית ללילה

אחיות הלילה שלנו ליוו מטופלים רבים, והמשפחות מעידות על כך שהרגישו כי הן יכולות לסמוך עליהן בעיניים עצומות, ממש כאילו היו בנות משפחה. המטופלים עצמם שאבו תחושת ביטחון עצומה מהידיעה כי אחות מקצועית נמצאת שם אך ורק עבורם, לאורך כל הלילה, ונענית לכל צרכיהם.

צרו איתנו קשר

גם אתם שואפים לשקט נפשי ולידיעה כי בני משפחתכם נמצאים בידיים הטובות ביותר? אנו הכתובת עבורכם. צרו איתנו קשר עוד היום, ונתאים לכם אחות להשגחה צמודה על פי צרכיכם. כל האחיות שעובדות איתנו עמדו בתנאי סינון קפדניים במיוחד, והן מנוסות,

מקצועיות, אדיבות ומעניקות שירות המלווה בחיוך וביחס חם. לא במקרה קוראים להן "אחיות" – הן מעניקות יחס משפחתי לכל דבר.

לצד שירות אחות ללילה, אנו מעניקים גם שירותי מטפלת סיעודית בהשגחה פרטית, אחות מוסמכת לבית או לבית החולים ואחות לאחר ניתוח – אתם מוזמנים לקרוא על השירותים השונים, ליצור עמנו קשר ולשמוע כיצד אנו יכולים לסייע לכם ולבני משפחותיכם, להעלות את איכות החיים שלכם ולעזור לכם בדרך להבראה ולהחלמה. אנו מטפלים בכל פנייה במהירות וביעילות, על מנת שתוכלו לעשות שימוש בשירות וליהנות מיתרונותיו בהקדם האפשרי.

לייעוץ והכוונה ללא עלות חייגו עכשיו 077-9966307

לייעוץ והכוונה חינם לחצו להתקשרות
אלגנט וורדפרס - קידום אתרים