ראשי » אחות מוסמכת לבית חולים או לבית

אחות מוסמכת לבית חולים או לבית

צעד גדול למען שיפור איכות החיים, החלמה והבראה

מתוך מחשבה על הרוגע ותחושת הביטחון שלכם ושל בני משפחתכם, הקמנו במיוחד עבורכם את שירות האחיות המוסמכות לבית ולבתי החולים. האחיות המוסמכות והמיומנות שלנו, שנבחרו בקפידה רבה ולאחר תהליך סינון וקבלה ממושך, ישהו עם המטופל בבית או בבית החולים, במקרה של אשפוז, וילוו אותו לכל מקום אליו יילך – בין אם לבדיקות רפואיות ובין אם לאירועים משפחתיים. כך, ניתן להמשיך וליהנות מכל מה שיש לחיים להציע, ובו בזמן להיות רגועים ולדעת כי יש מי שמשגיח ודואג.

אחות מוסמכת לבית חולים ולבית

 

האחות המוסמכת תעניק טיפול רפואי כמו סיוע בנטילת תרופות ומתן זריקות, תלווה את המטופל אל בית החולים ובחזרה, תשהה עימו בעת ביצוע טיפולים ובדיקות ע"י רופא ותסייע לו גם במעבר בין מצבי שכיבה, ישיבה וקימה, התארגנות ותפקוד יומיומי.

קיצור משך ההחלמה, שיפור איכות החיים והעלאת תחושת הביטחון של המטופל

מניסיוננו רב השנים במתן שירותי סיעוד מעולים בהתאמה אישית, למדנו כי נוכחותה של אחות פרטית צמודה מקצרת את משך ההחלמה, משפרת לאין שיעור את איכות חייו של המטופל, מקלה עליו באופן משמעותי ומעלה את תחושת הביטחון שלו. רבות מהמשפחות שליווינו מציינות את התרומה המשמעותית שהייתה לאחיות בשיפור מצבם של בני המשפחה.

בדומה לשירותים נוספים מבית "יד לאחיות", דוגמת שירות מטפלת סיעודית בהשגחה פרטית ושירות אחות לאחר ניתוח, גם בשירות אחות מוסמכת לבית חולים ולבית, אנו מקדישים מאמצים רבים להתאמת האחות למטופל, תוך שימת דגש לא רק על צרכיו הרפואיים של המטופל, אלא גם על התאמה ברמה האישית. חשוב לנו שלמטופלינו יהיה נוח ונעים לשהות במחיצת הצוות, ושיזכו ליחס אדיב, נעים ומכבד.

צרו איתנו קשר

חבל להמתין, כאשר ניתן ליצור איתנו קשר כבר עכשיו ולעשות את הצעד הראשון לקראת החלמה, שיפור איכות החיים והעלאת תחושת הביטחון. אנו מטפלים בכל פנייה במהירות וביעילות, ללא כל עיכוב, על מנת שתוכלו לעשות שימוש בשירותינו וליהנות מיתרונותיהם בהקדם האפשרי. התקשרו אלינו, בני משפחתכם יודו לכם.

[banner ]זמינים עבורכם 24 שעות ביממה – 077-7296023[/banner]

4 thoughts on “אחות מוסמכת לבית חולים או לבית”

  1. שלום,
    חמותי אמורה לקבל אינפוזיות 6 פעמים ביום למשך ששה שבועות
    האם ניתן להזמין אחות צמודה ומה העלות של השרות לכל התקופה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *