ראשי » המלצות ומכתבי תודה

המלצות ומכתבי תודה

המלצות ומכתבי תודה ממשפחות שהצטרפו למשפחת "יד לאחיות" ונהנו משירותנו

בואו לקרוא מה כתבו עלינו כמה מהמשפחות שכבר נעזרו בשירותינו והפכו לחלק ממשפחת "יד לאחיות".

בין דפי האתר השונים, תוכלו לקרוא עלינו ועל שירותי הסיעוד שאנו מציעים, על ניסיוננו העשיר בתחום הסיעוד, על אהבת האדם והמסירות שהם ערכים עליונים עבורנו ועבור כל הצוות המקצועי והמיומן עובד עמנו, ועל הזמינות שלנו עבורכם – 24 שעות ביממה.

בנוסף, החלטנו להניח לכם להתרשם מהשירותים שלנו גם באופן ישיר, מפיהן של משפחות שעשו בהם שימוש, זכו לשקט נפשי והסירו דאגות מליבן, והצטרפו למשפחה הגדולה והאוהבת שלנו – משפחת "יד לאחיות".

הקשר שלנו עם המשפחות אינו מתחיל ונגמר בשירות הספיציפי שהותאם עבורן. ההיפך הוא הנכון – אנו מלווים אותן בכל שלב ושלב, מתעניינים בהן לעיתים קרובות, מבצעים בקרה על איכות השירות ושומרים על קשר. חשוב לנו שכל אחת מהמשפחות שנעזרת בשירותנו תדע, ש"יד לאחיות" הוא מקום מיוחד ואחר, שאכפת לו מכל מטופל ומכל משפחה באופן אישי.

אתם מוזמנים להתרשם מחלק קטן ומייצג מן מכתבי התודה שזכינו לקבל ממשפחות לאורך השנים. אנו מודים להן על המילים הטובות ועל הזמן שהקדישו על מנת לבטא את הערכתן ותודתן.

צרו איתנו קשר

אם גם אתם זקוקים לשירות סיעודי עבורכם או עבור בני משפחתכם – אנו הכתובת עבורכם. כתובת, שמאחוריה נמצא בית חם שהוקם במיוחד בשבילכם. צרו עמנו קשר כבר עכשיו, לקבלת כל הפרטים המלאים עבור שירות אחות פרטית בבית ובבית החולים, אחות פרטית לאחר ניתוח, מטפלת סיעודית בהשגחה פרטית ושירותים נוספים. אנו זמינים עבורכם וממתינים לשיחתכם. כל הפניות מטופלות במהירות וביעילות, ללא עיכוב, על מנת שתוכלו ליהנות משירותי סיעוד מצוינים ומראש שקט בהקדם האפשרי.

זמינים עבורכם 24 שעות ביממה - 077-99-66-307

מכתב תודה ליד לאחיות. 26.4.2018
ויקי את פשוט אחות מלאך שהגיע אלינו. הקול השקט והרך שלך נכנס ללבנו. נתת לאמא ולאבא בעיקר המון תמיכה, טיפול מסור ומקצועי. טיפלת באבא שהתמסר והקשיב לך ולאמא דאגת ונתת שקט נפשי. אנחנו מודים לך משמרות הלילה עם אבא. מודים לך על הכל. אבא שמעון, אמא עליזה, מיכל, אתי ואורן ♥ את מוזמנת תמיד לבקר. מאחלים לך רק טוב ובהצלחה בדרכך.

בס”ד
31/01/2017
סיגלית גבעתי – המלצה חמה ביותר
סיגלית חיה איתי וליוותה אותי במשך חודש מלא, 24 שעות בביתי ובאשפוזים וביקורים בבית חולים. זו הפעם הראשונה שנעזרתי בשירות מטפלת 24 שעות והייתי מלאת חששות. גיליתי אישה מדהימה – ידה בכל ויד כל בה – אחראית, נבונה, זריזה, יוזמת, חמה, עדינה, מחזקת, תומכת ומאירת פנים. תמיד נותנת תחושה שטובתי באמת חשובה לה. עוסקת בעבודתה במסירות גדולה ונדירה. באשר למשפחתי – אני יודעת כי הם היו בטוחים ורגועים כאילו בת משפחה נמצאת איתי. סייעה לכך העובדה כי סיגלית מכירה ומנוסה במצבים רפואיים שונים. ולא מיותר לציין כי היא מפליאה בבישוליה. כל בני משפחתי מגדול ועד קטן נקשרו אליה והשפעתה המרגיעה ניכרה בכל המפגשים המשפחתיים.
אני ממליצה על סיגלית בחום ובטחון מלא, וכל מי שיימצא בקירבתה יזכה!
ליליאן שאמי

מכתב תודה ליד לאחיות. 26.4.2018
ויקי את פשוט אחות מלאך שהגיע אלינו. הקול השקט והרך שלך נכנס ללבנו. נתת לאמא ולאבא בעיקר המון תמיכה, טיפול מסור ומקצועי. טיפלת באבא שהתמסר והקשיב לך ולאמא דאגת ונתת שקט נפשי. אנחנו מודים לך משמרות הלילה עם אבא. מודים לך על הכל. אבא שמעון, אמא עליזה, מיכל, אתי ואורן ♥ את מוזמנת תמיד לבקר. מאחלים לך רק טוב ובהצלחה בדרכך.

בס”ד
סימה שלום רב,
רצ”ב התשלום עבור הטיפול באימי, רותי כהן, אני רוצה לנצל את ההזדמנות להודות לכם על השירות הטוב, ולציין במיוחד את טלי . אין מילים בפי שיכולות לתאר את הכרת התודה שאני חשה כלפיה. למרות הזמן הקצר בו טלי עבדה איתנו, נקשרו בינה לבין אימי ושאר בני המשפחה קשר מיוחד. טלי עבדה מתוך איכפתיות ואהבה כלפי אימי, עד כדי כך, שבבית החולים היו שסברו שהיא ביתה של אמא. הסובלנות , האהבה והרצון לתת עמדו כל הזמן אל מול עיניה. אשרינו שזכינו במטפלת כזאת, ואשרייך שזכית בעובדת שכזאת.

ברגשות תודה,
שמוליק

בס”ד
לחברת “יד לאחיות בע”מ
מבקשת להביע את תודתי לגב’ סימה אשר מרגע ההתקשרות הראשונית סייעה ונתנה מענה מייד לאימי, שהיתה מאושפזת בבית חולים “כרמל” ונזקקה לשירותי אחות לאחר ניתוח. סימה התקשרה מדי יום והתענינה במצבה של אימי ונתנה עצות טובות וחכמות. כמו כן אבקש להביע תודה ואהבתי לאחות רחל אשר היתה נקודת האור בימים חשוכים. רחל היא אישה יפהפיה חיצונית ופנימית, מלאת רוך וסבלנות אין קץ, בנוסף להיותה מקצועית ביותר.
(לא פעם העירה לסגל הרפואי על ירוי שלא מונח כהלכה וכו’)
במידה ואזדקק שנית לשירותי החברה , לא אהסס לפנות שנית.
בכבוד רב,
רונית
חיפה

י”ג אדר תשע”א
17 פברואר, 2011
לכבוד
גברת רותי אטיאס
ארגון ” יד לאחיות “

הנדון: ההבעת הערכה ותודה
ברצוננו להביע את הערכתנו העמוקה לאופן בו ניהלתם את הטיפול הממושך בבעלי, אבינו ובנו מר רחמים יחיד ז”ל אנו רוצים לציין את המקצועיות הרבה של האחים והאחיות שלקחו חלק
בטיפול , אנו מאמינים כי הטיפול האישי והיחס האנושי הקלו במידת מה על סבלו. תודה מיוחדת, אנו מוסרים, לאח אהרון שנשא בעול הטיפול במסירות אין קץ, במאורפנים, סובלנות, אנושיותומקצועיות. כאגון, התנהלתם באמינות ובאחריות כלפי החולה והמשפחה, בזכותכם ניתן היה לתת לרחמים טיפול נאות ומסור המכבד אותו כבן-אדם ואותנו כמשפחתו. בתודה מקרב לב, משפחת יחיד, קיבוץ יראון – רמות נפתלי
משפחת יהודאי, פדואל
משפחת שחר, בית – דגן
קיבוץ יראון

בס”ד
תודה
המון תודה לרותי המקסימה מחברת “יד לאחיות” אשר שלחה אלינו מלאך ששמר על אימי ברגעים הכי קשים שלאחר ניתוח. רבקה היא אחות מצויינת, מקצועית ביותר, עדינה, חביבה ומאוד אחראית אשר עזרה לנו מאוד.
משפחת קוטליאר

27.10.2010

בס”ד
לכבוד
יד לאחיות
ג.א.נ.מ.
הנדון: טיפול מר אביאל בי בלילות לאחר ניתוח
אין לי מספיק מילים כדי להודות לכם על שזכיתי כי תשלחו את מר אביאל לטפל בי בלילות לאחר הניתוח שעברתי בבית- חולים הדסה הר – הצופים במחלקה לאורטופדיה.
מר אביאל יכול לשמש כדוגמה למופת על שירות שמצפים לקבל מאח או אחות לאחר ניתוח . הגיע כל ערב בשעה 19.00 ונשאר צמוד אליי לחדר, עד 07.00 בבוקר . ולא עזב אותי אפילו לרגע אחד במשך 12 שעות אלו.
לכל קריאה שלי לעזרתו, היה נענה מיד כדי לשמוע את בקשתי. ולא הייתי צריך להמתין אפילו דקה אחת לתגובתו. מיד שבקשתי ממנו משהו, עשה כל מאמץ למלא בקשתי, אם זה היה תלוי בו. ובכל מקרה היה מתקשר מיד עם הוות הרפואי שבתורנות כד שבקשתי תמולא ללא דיחוי. מאחר ומר אביאל הינו סטודנט לרפואה, אני סמוך ובטוח כי מערכת הרפואה תזכה באחד הרופאים הטובים ביותר, כשיגמור את שנות לימודיו. וזאת אני אומר בבטחה. כי בגישתו ובעזרתו לחולים הוא יכול לסמל, את הרופא במיטבו.הרואה בחולה ובצרכיו את הייעוד שלו. לא נותר לי אלא לברך אתכם על שזכיתם בכך שתוכלו להתגאות בכך כי ביכולתם לספק וניצרכים צוות של אחים ואחיות לעזרת מנותחים. שבגישתם מביאים סעד למנותח אשר רק המנותח עצמו יודע עד כמה היא טוב.

בברכה
פנחס

בס”ד

לכבוד
יד לאחיות בע”מ
לידי סימה

הנדון : הוקרת תודה
לסימה “וליד לאחיות ” שלום רב,
בתאריך 28/2 שלחתם לנו את האחות סבטה בעקבות שיחת טלפון שלי אליכם והוסבר כי מצבו של אבי קשה. האחות סבטה התבררה כהשמה מצוינת! היא ליוותה אותו ואת אחיי ביום האחרון לחיי אבי במסירות, בהתחשבות שהיא מעל ומעבר למצופה בחום ובאנושיות.

אין כמוכם!
בתודה רבה מאוד,
עינת

בס”ד
סימה היקרה,
ראשית, ברצוני להודות לך על האוזן הקשבת ועל הסיוע לנו במילוי הצורך המיידי לטיפול באימי. כבר מהשיחה הראשונה איתך הרגשתי שאת בעלת ניסיון, מבינה את צרכינו וקשובה להם. הרגשתי שאני “בידיים טובות”. שנית ברצוני להודות למיכל. במהלך סופ”ש האחרון שלחה את מיכל אשר שהתה אצל אימי. מיכל הגיעה על מנת לטפל באמא ולסייע לה בפעולות היומיום והשוטפות. יחד עם זאת. מיכל הביאה איתה הרבה מעבר לכך, החיוך, הסבלנות וההקשבה לצרכיה של אמא עשו הבדל משמעותי עבורה ועבורנו. היכולת של מיכל להתחבר במהירות אל אמא ואלינו. לתפקד בבית שהוא זר וליצור אוירה נעימה היתה מדהימה. בזכותה חווינו כולנו סופשבוע. של שקט ושלווה. הרגשנו שיש על מי לסמוך ושאמא בידיים טובות מצד אחד ושיש מישהו אשר מצליח להגשים עבור אמא את הרצון לארח אותנו בביתה עם שולחן עמוס במטעמים, ובסופו של דבר להרגיש שהיא גם תורמת לנו.
תודה בשמי ובשם כל המשפחה,
מיכל

בס”ד

לכבוד “יד לאחיות בע”מ

שלום רב סימה,
אני רוצה להגיע בזה את שביעות רצוני המלאה מהמטפלת אורנה טיפלה ועזרה לי מאוד,
בעת שחליתי בדלקת ריאות ואושפזתי בבית חולים בני ציון במחלקה פנימית , היא היתה בשעות הלילה , עודדה אותי ועזרה לי עבור את מצוקת השעות שהייתי במצב ירוד ביותר.
היותה אחות בעברה עזרה מאוד ולכל בעיה היתה לה תשובה, כמו כן באופייה היא אדם מאוד חיובי ואופטימי – כך שמצב הרוח גם הוא היה מלא רוח טובה.
אני ממליצה על אורנה בכל ליבי כעל מטפלת אחות מיומנת שאפשר לסמוך עליה.
בכבוד רב,
אהובה

22 לפברואר 2012
לכבוד הגב. רותי
” יד לאחיות” בע”מ
גב. רותי הנכבדה:
לכבוד הוא לי לצרף משפטים אלה להמחאתי אליכם:
הגב. אסתי שהתה 6 לילות ליד מיטתה של רעייתי שרה. היא מלאה את תפקידה ללא רבב. תוך הקפדה יתרה ליענות לבקשותיה של החולה. היא הייתה קשובה לכ צרכיה והגיבה במהירות מירבית. בנוסף לכל אלה: אסתי היא אשת שיחה נעימה, בעלת השכלה רחבה, דרכי נימוס נדירים, אוהבת אדם ונותנת כבוד לאדם. תכונות הנדירות כיום במחוזותינו. באותם הלילות בהן נדדה שנתה של רעייתי – ידעה אסתי כיצד לעניין אותה בשיחה ולהסיט מחשבותיה מכאביה. על כל אלה ראויה אסתי לכל המחמאות. הלוואי וילמדו גם האחרים/רות מנועם דרכיה, כישרונותיה האיכותיים ונסיונה המקצועי. אנני יכול לסיים מכתבי זה מבלי לציין אף את תשומת-הלב וההנענות המידית של הגב. רותי ב” יד לאחיות ” בע”מ, לבוא לעזרת משפחתנו ברגע של משבר. יבורכו כל העוסקים במלאכת קודש זאת…….

בכבוד רב,
מיכאל

סימה היקרה,

אני וכל המשפחה מודים לך ולצוות המטפלות מעומק הלב על העזרה מסביב לשעון בתקופת האשפוז של אמי באיכילוב.

התיאום וארגון המטפלות מולך היה קל ומהיר. היית זמינה גם בשעות לא קונבנציונליות , עזרת ופתרת כל בעיה בסבלנות ורגישות רבה למצב.

המטפלות שעובדות אצלך רגישות, מקצועיות נעימות ועושות את עבודתן מתוך שליחות אמיתית לעזור לאנשים החולים ולמשפחות בשעת צרה.

מזלנו הרב שהגענו אליך, הלוואי וכל נותני השירות בארץ היו עוברים אצלך סדנת שירותיות ומקצועיות .

תודה מעומק הלב.

היי רותי!
רציתי לומר תודה על השירות המצויין והאדיבות.
יעל הייתה מקסימה!
אמא שלי משתפרת ולא זקוקה לעזרה היום.
(אבל אני מניחה שאצטרך את עזרתך עוד בעתיד😙)
אמליץ גם לחברות.
תשלחי לי את הפרטים איך לבצע תשלום.
תודה
רינת טל

סימה,

קודם כל - אלף תודות לך ולצוות!

יש לכן אחיות נהדרות, רגישות, מלאות כבוד למטופל, ומסורות.

כיף לדעת שיש כאלה ארגונים ואנשים.

הקלתם עלינו ובטח על אבא,

ונתתם לנו להרגיש שאנו בידיים טובות.

תבורכו רבות, ותהיו בריאים ובריאות. 🌸🙏

תודה רותי יקרה 🤍
האחיות מקסימות ואת יותר 🤍

תודה לך על השירות המצוין וחג שמח 🌸

תודה רבה רותי!
השירות שלך היה 100!
קבלתי את הקבלה.
אבי לצערי נפטר לפני כעשרה ימים 🙁

סימה תודה על השירות המקצועי והמלאך בדמות עדנה.
שהייתה בדיוק מהזן שמדבר לעדי ואלי.
הודתי לה רבות והתחבקנו כבנות משפחה.
עדי בבית ומצאתי עובד זר שיעזור לנו בבית.

תודה לאה נהדרת. היית חברה, מטפלת וכמו משפחה בשביל אמא! אמא נהנתה מהנוכחות שלך מאוד ואכן הקלת עליה מאוד את המסע הזה

לאה את האור שלנו
אמא ככ מחכה לך שתגיעי ורק שומעת שלאה מגיעה וכבר ממש שמחה!
כמה מזל שמצאנו אותך את פשוט מדהימה וכמו שאמרתי ממש מלאך☺️
מעריכים אותך מאוד

תודה רבה לאה שהיית איתנו כל התקופה

לאה את אישה מהממת מבלי אפילו לפגוש אותך שאני בטוחה שעוד יותר פנים מול פנים

את ממש שימחת אותנו!!! את פשוט נכס לכולם

2 thoughts on “המלצות ומכתבי תודה”

 1. רותי,
  אני רוצה להודות לך על השירות שהיה תמיד אדיב, מקצועי ומיידי. כל מה שצריך ברגעים קשים ומאתגרים.
  משיחת הטלפון הראשונה איתך היה ברור שיש על מי לסמוך!!!
  ג'ני המקסימה שעזרה לנו היתה נהדרת, מכילה וסבלנית ואנחנו מודים לה מקרב לב.
  תודה על הכל!
  רונית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *