ראשי » מרכז המידע של יד לאחיות » השגחה פרטית בבית חולים: למה זה חשוב ואיך תממנו את זה

השגחה פרטית בבית חולים: למה זה חשוב ואיך תממנו את זה

ישנם מקרים ומצבים, בהם אנו או יקירינו נמצאים בבית החולים וזקוקים להשגחה צמודה של אחות פרטית. למשל, לאחר ניתוח המצריך מעקב לאורך תקופת החלמה ממושכת, או מצב רפואי שבגינו יש להקפיד על ביצוע בדיקות תכופות ונטילת תרופות באופן קבוע.

הודות למודעות העולה בצורך זה,

ניתן כיום להיעזר בשירותיו של איש מקצוע הזמין לחלוטין לכם או ליקיריכם בלבד, בניגוד לאנשי הצוות הרפואי של בית החולים, מסורים ככל שיהיו.

יתרונות ההשגחה הפרטית בבית חולים

להשגחה הצמודה יתרונות רבים:

  • האח או האחות זמינים עבורכם ועבור יקיריכם בלבד ואתם אינכם נאלצים להמתין בשעה שהם מטפלים באדם אחר.

בכל עת בה תזדקקו להם, הם יהיו שם עבורכם, באופן מידי. מעבר לכך שזמינותם תעניק לכם שקט נפשי רב, היא עשויה להעלות משמעותית את איכות הטיפול.

  • בהשגחה פרטית בבית חולים יש לכם אפשרות לבחור את האח או האחות שיטפלו בכם או בקרובים אליכם,

על בסיס חיבור ושפה משותפת, התרשמות מניסיונם, מאישיותם ומהמלצות שיציגו בפניכם, ובכך להבטיח כי השהות במחיצתם תהיה נעימה. נוכחותו של אדם שחברתו נעימה, חיובית ומעודדת, עשויה להפוך את השהות בבית החולים לקלה יותר באופן משמעותי.

  • אין תחליף לגורם מטפל אחד המלווה אתכם באופן רציף לאורך תקופת הטיפול וההחלמה המלאה,

יוצר היכרות אישית, ומכיר את התיק הרפואי לעומק. עם אח או אחות צמודים, אין צורך להסביר בכל פעם מחדש את כל הקשור במצב הרפואי או בבקשות מיוחדות.

  • יתרון רביעי ולא פחות חשוב,

טמון בכך שנוכחותו של איש מקצוע המטפל ביקיריכם באופן אישי וצמוד, מקלה מאוד עליכם ומאפשרת לכם להמשיך ככל הניתן בשגרת חייכם, מבלי שתיפגע כתוצאה מן השינוי שחל במצבם. באופן טבעי, כאשר בן משפחה או אדם קרוב אחר נמצאים בבית החולים, אתם טרודים ומודאגים, אך כאשר אתם יודעים כי הוא נמצא בידיים טובות ומסורות, אתם יכולים להתפנות לעבודה, לטיפול בילדים ולהיבטים השונים בחייכם,

לצד הביקור בבית החולים.

אפשרויות המימון עבור השגחה פרטית בבית חולים

רבים חוששים להסתייע בשירותיהם של אח או אחות מוסמכים צמודים בבית החולים, משום שהם סבורים כי עלות השירות גבוהה. הרשו לנו להרגיע ולומר כי קיימות אפשרויות מימון שבעזרתן תוכלו ליהנות מן השירות בעלות סבירה בהחלט.

במידה ויקיריכם מבוטחים באחד מן הביטוחים המשלימים בקופות החולים,

עליהם לפנות אל הקופה לשם הפעלת הביטוח. אם הם מבוטחים בביטוח סיעודי, שרכשו באופן עצמאי כיחידים או כחלק מקבוצה מאורגנת, באפשרותם להפעיל גם אותו באמצעות קופת החולים. ההחזרים הכספיים עשויים להיות משמעותיים מאוד, ועל כן כדאי מאוד לבדוק את זכאותם למימון או להחזר כספי,

על מנת שלא ישלמו יותר מכפי שהם צריכים.

מניסיוננו רב השנים בתחום הסיעוד,

השגחה צמודה של איש מקצוע מתחום הסיעוד עשויה לשפר את איכות חייו של אדם השוהה בבית החולים בתקופה זו ולהקל עליו משמעותית את תקופת ההחלמה. על כן, אנו מציעים לכם לפנות אלינו עוד היום, ונעניק לכם את כל המידע הדרוש אודות שירות השגחה פרטית בבית חולים ובחירת האח/ות שיתאימו לכם ולקרוביכם ביותר.

[banner ]זמינים עבורכם 24 שעות ביממה – 077-7296023[/banner]