ראשי » מרכז המידע של יד לאחיות » עובדים זרים לסיעוד

עובדים זרים לסיעוד

בשנים האחרונות עולה דרישה בקרב אנשים רבים לעובדים זרים לסיעוד, אך האם אתם באמת יודעים כיצד למצוא אותם? אם אתם עוקבים אחרי החדשות אתם בוודאי יודעים שישנה כמות גדולה של עובדים זרים שמגיעים לארץ מדי שנה במטרה למצוא עבודה, ורבים מהם מופנים לטיפול בקשיש סיעודי. מרביתם מגיעים עם כוונות טובות, אך ישנם לצערנו סיפורים שנגמרים בצורה שלילית, אז היכן וכיצד אפשר לגייס עובדים זרים אמינים ואיכותיים לעבודות סיעוד? על מנת לקבל תשובה לשאלה הזו – אתם צריכים להמשיך ולקרוא.

עובדים זרים לסיעוד לא מוצאים ברשתות החברתיות!

ישנה תופעה בתקופה האחרונה בה לא מעט עובדים זרים / אנשים שטוענים שעבדו אצלם עובדים זרים בתחום הסיעוד אשר מציעים את שירותיהם ברשתות החברתיות, ולעיתים גם בתעריפים מוזלים. במרבית המקרים מדובר בתרמיות או באנשים לא מהימנים, לכן אסור בתכלית האיסור לגייס עובדים זרים לסיעוד דרך קישורים לא מזוהים ברשת! הקפידו לעבוד אך ורק עם אנשים שהגעתם אליהם דרך מקור אמין.

הקפידו להעסיק עובדים זרים לסיעוד בעלי אישורים

על מנת שעובד/ת זר/ה יוכלו לעבוד בארץ שלנו בתחום הסיעוד, עליהם להגיע עם אישורים נדרשים לכך ולהוכיח כי הם כשירים לעשות כן. בדיוק בגלל זה, חשוב שתקפידו להעסיק עובדים זרים בעלי אישורי שהיה ועבודה, כאלו שלא יסבכו אתכם עם רשויות החוק. ישראלים רבים לא יודעים כי העסקה של עובדים זרים ללא אישור היא עבירה פלילית גם מבחינתם, וכי היא עלולה להוביל לקנסות ולמאסרים גם של המעסיקים.

בדקו את ההנחיות הממשלתיות בנוגע לעובדים זרים לסיעוד

מדינת ישראל מקפידה לעדכן ולרענן את ההנחיות שלה בנוגע לעובדים זרים בסיעוד לעיתים די תכופות, בעיקר בגלל רגישות המקצוע. לכן, רגע לפני שאתם יוצאים למסע החיפושים אחר עובד/ת זר שיבואו אליכם הביתה, בדקו מה הן ההנחיות הממשלתיות בנוגע לנושא ומה הן הפעולות שעליכם לעשות לפני שאתם יוצאים לדרך. כך תוכלו להיות בטוחים שאתם יוצאים אל התהליך הזה בראש שקט וכי אתם עושים את כל זה במקביל למה שהחוק דורש.

עובדים זרים לסיעוד מוצאים דרך חברות מורשות

על מנת שתוכלו להיות בטוחים שאתם או בני המשפחה שלכם מקבלים את הטיפול הטוב ביותר, הפתרון הכי מומלץ שיש הוא פשוט לגייס עובדים זרים לסיעוד דרך חברות מורשות המתמחות בתחום. חברות אלו יעזרו לכם להתמודד עם כל הבירוקרטיה הנדרשת, לוודא כי אכן מדובר באיש/אישה אמינים שיוכלו להעניק לכם את השירותים שאתם מחפשים – ובכך להעניק לכם גם שקט נפשי גדול. העדיפו לעבוד עם חברות המתמחות בסיעוד ובגיוס של עובדים זרים למשרות אלו. במרבית המקרים, בחברות אלו יהיו אנשי מקצוע שילוו אתכם בכל שלב בתהליך ובכל בעיה שתצוץ.

אם אתם עדיין מחפשים עובדים זרים לסיעוד, כאלו שיטפלו בבני המשפחה שלכם בחום ובאהבה, אבל אתם רוצים להיות בטוחים שאתם מכניסים אליכם הביתה את האנשים הטובים ביותר למשימה – הגעתם למקום הנכון. אנחנו ב״יד לאחיות״ מתמחים בפתרונות סיעודיים לאנשים ברחבי הארץ ודואגים לעבוד עם אנשי המקצוע האמינים והמהימנים ביותר. לקבלת פרטים נוספים וקביעת שיחת ייעוץ ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון: 077-9966307.